Huzurevi Sağlık Hizmetleri

Huzurevi sağlık hizmetleri, huzurevi kurum ve kuruluşları için en önemli olan sağlık yapılarından bir tanesidir. Huzurevi kuruluşlarının içerisinde psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları, hemşireler, fizyoterapistlerimiz ve sertifikalı yaşlı bakım elemanlarından oluşmaktadır. Bu kişiler belli program düzenleri içerisinde huzurevinde kalan hasalarla ilgilenerek onların tüm süreçlerini sağlamaktadırlar. İzmir huzurevi bölgesinde tam teşekküllü huzurevleri bulunurken saymış olduğumuz tüm hizmetleri de gerçekleştirmektedirler.

Kuruluş içerisinde tam zamanlı olarak görev alan sağlık çalışanları 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedirler. Nöbet sistemi ile birlikte dönüşümlü çalışan huzurevleri sizlere ya da yakınlarınıza her  türlü hizmeti sağlamaktadır. Bünyesinde bulunan uzman sağlıkçılar tarafından her istediğinizi en iyi şekilde yerine getirecek olan huzurevi içerisinde rahat bir şekilde ömrünüzü geçirebilirsiniz.

Sağlık Hizmetlerinin Getirdiği Durumlar

Sağlık hizmetleri içerisinde siz huzurevi sakinlerine verilen hizmetler şu şekildedir;

  • Hijyen bakımı ve ihtiyaç giderleri
  • Fizyoterapist bakımı
  • İlgili hastalığa özel bakım
  • Yemek servisi
  • Banyo servisi
  • Psikolojik tedavi gerekli görülen zamanlarda rehabilitasyon bakımı

genel olarak tüm huzurevlerinde bulunan sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Sağlık hizmetleri birçok farklı sağlık çalışanı tarafından düzenli ve sistematik bir şekilde halledilmektedir. Farklı huzurevi içerisinde bu sistematik yapı değişse de genel olarak bulunan bu hastalar için bu tip sağlık hizmetleri verilmektedir.

Bu tür hizmetler içerisinde bulunan sistematik ve düzenli huzurevinde kalmak istiyorsanız Bornova ilçesinde yer alan huzurevine 0533 375 09 83 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply