Huzurevi Hizmetleri

Huzurevleri, yaşlılağa bağlı hastalıkların önlenmesi, ameliyat edilen durumlardan sonra kontrol bakımı ve sağlıklı bir hayata geçmesi için etkin bir rol oynamaktadır. Yaşlılıkta yeterli ve dengeli bir beslenme, fonksiyonel durumun sürdürülmesi, birçok hastalığında önlenmesine sebebiyet vermektedir.

Huzurevleri bünyesinde yer alan hastalar tamamen sağlık alanında okumuş, tecrübesi olan insanlar tarafından dikkatli bir şekilde korunmaktadır. Sadece sağlık alanında verilen hizmetlerde değil birçok alanda ki hizmetlerde de uzman ve tecürbeli kişiler tarafından hizmet sağlanmaktadır.

Günlük yapılan planlamalar sonrasında gün içerisinde tüm plan uzman kişiler tarafından hazırlanır. Huzurevinde kalan kişilerin tüm yaşantıları da günlük, aylık ya da senelik yapılan planlamalara göre yapılmaktadır.

Verilen Hizmetler Nelerdir?

Huzurevleri bünyesinde verilen diğer hizmetler net olmamakla birlikte birçok huzurevinden huzurevine göre değişmektedir. Özellikle İzmir huzurevleri bünyesinde bulunan huzurevlerinde de her türlü hizmet bulunabilmektedir. Çoğunlukla net olarak bulunan huzurevlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Huzurevleri içerisinde en önemli hizmetlerden biri beslenme hizmetleri  olarak kabul edilmektedir. Sağlıklı ve uzman diyetisyenler tarafından yapılan huzurevlerinde beslenme ile birlikte sağlık hizmetleri de verilmektedir. Sağlık hizmetleri de işinde bilgili ve ilgili kişiler tarafından sağlanmaktadır. Anlık olarak müdahaleden tutunda genel olarak sağlanan durumlara kadar sizlere hizmet vermektedir.

Sağlıklı ve güvenli bir şekilde huzurevlerinde ki hizmetlerde faydalanmak için Bornova ilçesinde yer alan Bilgi Bakımevine 0533 375 09 83 numara ile ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply